MENU
KONTAKT
NAŠI PARTNEŘI
Rodinný dům TYP IV 4+kk s garáží

Základní charakteristika
Rodinný dům 4+kk s garáží má  pro běžnou tří až čtyřčlennou rodinu k dispozici ideálních  užitných prostor 133,87 m2. Součástí domu je také garáž o velikosti 43,28m2.
Typ této konstrukce je určený hlavně pro rakouský trh a je ideální jako pasivní dům. Dům má nejvýhodnější poměr obvodových stěn k vnitřnímu prostoru a z toho vyplývá jeho velmi nízká tepelná ztráta. Jeho obvodové stěny jsou zatepleny 30 cm izolace, stropní část pak 4 cm a podlahy 20 cm izolace. S ohledem na jeho půdorys a vnitřní variabilitu je vhodný i pro malé parcely.

Dispozice

Dům je dispozičně velmi jednoduše a účelně řešen. Pro ideální využití celé zastavěné plochy je dům tradičně rozdělen na tzv. denní a noční část. Jednotlivé funkční části rodinného domu spojuje schodiště.

Místnosti

Denní část se nachází v prvním patře domu a nabízí 58,91 m2. Je zde velmi prostorná kuchyň volně spojená s obývákem. Velká francouzská okna umožňují vstup na terasu z libovolné strany. Ani zde nechybí samostatné WC.
Dětské pokoje i ložnice se nachází v noční části domu – druhé patro a nabízí 58,02 m2. Zde se nachází společná koupelna a opět samostatné WC.

Garáž a úložné prostory

Další součástí rodinného domu je prostorná garáž s dílnou. Dílna je umístěna v zadní části prostoru garáže. Zde je také  připraven vstup přímo do zahrady, který umožňuje snadné uskladnění a používání zahradnického nářadí. Díky těmto dveřím lze také do úložného prostoru, který je umístěn nad garáží, pohodlně ukládat velmi dlouhé nebo neskladné předměty.

 

Hrubá stavba
Standard
Na klíč
Cena
,- Kč
,- Kč
,- Kč
Základová deska
Konstrukce
Střešní krytina
Klempířské práce
Okna
Domovní dveře
Vnitřní betony
Elektroinstalace
Rozvody vody
Sanitární instalace
Vnitřní dveře
Schody
Sanitární předměty
Malby
Plovoucí podlahy, obklady, dlažby
Vytápění
Vnitřní příčky nenosné
Vnitřní příčky nosné

 Obrázky ve vyšším rozlišení ke stažení zde
   


Všechna práva vyhrazena V+V Construction s.r.o. 2015