MENU
KONTAKT
NAŠI PARTNEŘI
Rodinný dům TYP I 3+kk s garážové stání

Bungalov 3+kk s parkovacím stáním byl navržen jako ekonomické bydlení dostupné pro všechny. I přes svoji výjimečnou cenu od 1.750.000,- Kč poskytuje pro běžnou čtyřčlennou rodinu dostatečný prostor o velikosti 94 m2. S domem je nejen esteticky, ale i velmi prakticky přímo propojeno parkovací stání o velikosti 23,5 m2.

Dispozice
Dům je dispozičně velmi jednoduše a účelně řešen. Pro ideální využití celé zastavěné plochy je dům tradičně rozdělen na tzv. denní a noční část. Jednotlivé funkční části domu spojuje centrální předsíň, ze které je přímý vstup do všech místností. V této centrální části domu je umístěna prostorná koupelna a samostatně řešené WC. Je zde také technická místnost, kterou lze využít jako spíž či sklad.

Místnosti
Dětský pokoj i ložnice jsou nejen velmi prostorné, ale díky francouzským oknům krásně prosvětlené. Francouzská okna zajišťují ýjimečný výhled do zahrady a okolní krajiny, který oceníte nejen Vy, ale především Vaše malé děti, které již od prvních krůčků uvidí z oken vše, co vidíte i Vy. Dům, díky oknům, působí velmi prostorným dojmem. Všudypřítomné denní světlo přispívá k pozitivní atmosféře uvnitř domu.

Obývací pokoj je volně propojen s kuchyní. Tím je vytvořena největší místnost v domě o rozloze 40 m2, která je ideálním místem pro společné chvíle celé rodiny. Uprostřed obývacího pokoje je umístěn krb. Plápolající oheň a přírodní teplo, které krb vyzařuje, dokreslují útulnou rodinnou atmosféru domu. Z obývacího pokoje je také přímý vstup na terasu. Toto řešení oceníte především v letních měsících při grilování s přáteli.

 

Hrubá stavba
Standard
Na klíč
Cena
,- Kč
,- Kč
,- Kč
Základová deska
Konstrukce
Střešní krytina
Klempířské práce
Okna
Domovní dveře
Vnitřní betony
Elektroinstalace
Rozvody vody
Sanitární instalace
Vnitřní dveře
Schody
Sanitární předměty
Malby
Plovoucí podlahy, obklady, dlažby
Vytápění
Vnitřní příčky nenosné
Vnitřní příčky nosné


Obrázky ve vyšším rozlišení ke stažení zde
   


Všechna práva vyhrazena V+V Construction s.r.o. 2015