MENU
KONTAKT
NAŠI PARTNEŘI
Rodinný dům 4+kk s parkovacím stáním

Rodinný dům typu 4+kk s parkovacím stánímí má celkovou plochu o velikosti 132 m2 . Dům je dispozičně velmi jednoduše řešen a vzhledově i proporčně vychází z tradiční venkovské stavby. Inspirací však veškerá podobnost končí. Projekt je řešen jako moderní nízkoenergetická stavba a pracuje s moderními materiály a prvky. Dispoziční řešení zcela odpovídá nárokům na komfortní bydlení podle současných trendů.
Ráz stavby

Jednotvárnosti hmoty domu zabraňují dvě výškové úrovně střech. Vyšší část zastřešuje ložnici a dětské pokoje, nižší přiléhající obývák s kuchyní. Právě toto řešení dvou sousedících staveb různých objemů a výšek na první pohled evokuje tradiční vesnické stavení.
Dispozice

Do domu lze vstoupit nejen hlavním vchodem, ale i vstupem od zahradního skladu nebo z přilehlé terasy. Po vstupu hlavním vchodem se ocitnete v zádvěří. Ze zádveří je vstup do technické místnosti a prostorné předsíně. V této části domu je i velmi prakticky umístěno samostatně řešené WC. V předsíni se dům dále člení na dvě části. Denní, kde se nachází obývací pokoj s kuchyní a část noční, kde jsou dva dětské pokoje, ložnice a velká rodinná koupelna s druhým WC.

Místnosti
Obývací pokoj, už tak velmi prostorný, je volně propojen s kuchyní. Vzniká tak největší místnost v domě o rozloze 46 m2, která je hlavním centrem domu a rodinného života. Vzhledem k velikosti i dispozici obývacího pokoje lze část tohoto pokoje využít také jako pracovnu. O dostatek světla a propojení s okolní přírodou se starají velká francouzská okna, díky kterým celý prostor působí ještě větší. Z obývacího pokoje je také vstup na venkovní terasu. Toto řešení oceníte především v letních měsících, při pořádání rodinných pikniků či oslav na zahradě. V zimních měsících Vás naopak potěší a také zahřeje pohled na oheň plápolající v krbových kamnech, která jsou součástí obývacího pokoje.

Ložnice i dětské pokoje jsou umístěny v klidové části domu. Jsou velmi prostorné a díky francouzským oknům nabízí nejen dostatek světla, ale i krásný výhled do zahrady.
Úložné prostory

Součástí domu je i velmi praktický zahradní sklad o velikosti 12,5 m2. Podobný úložný prostor by neměl chybět u žádného komplexně řešeného domu.

 

Hrubá stavba
Standard
Na klíč
Cena
,- Kč
,- Kč
,- Kč
Základová deska
Konstrukce
Střešní krytina
Klempířské práce
Okna
Domovní dveře
Vnitřní betony
Elektroinstalace
Rozvody vody
Sanitární instalace
Vnitřní dveře
Schody
Sanitární předměty
Malby
Plovoucí podlahy, obklady, dlažby
Vytápění
Vnitřní příčky nenosné
Vnitřní příčky nosné
   


Všechna práva vyhrazena V+V Construction s.r.o. 2015