MENU
KONTAKT
NAŠI PARTNEŘI
Rodinný dům TYP I 3+kk s garáží

Rodinný dům 3+kk s garáží má v přízemí pro běžnou tří až čtyřčlennou rodinu ideálních  117 m2. Součástí domu je také garáž o velikosti 23,5 m2. Nad garáží je umístěn velký úložný prostor o velikosti 19 m2. V ceně rodinného domu je příprava pro podkroví, kde lze umístit další dva pokoje o velikosti 24 m2 a 31m2. Celková využitelná plocha domu včetně podkroví je pak 187 m2.

Dispozice
Dům je dispozičně velmi jednoduše a účelně řešen. Pro ideální využití celé zastavěné plochy je dům tradičně rozdělen na tzv. denní a noční část. Jednotlivé funkční části rodinného domu spojuje centrální předsíň, ze které je přímý vstup do všech místností. V této centrální části domu je umístěna prostorná koupelna a samostatně řešené WC. Je zde také technická místnost, kterou lze využít jako spíž či sklad.

Místnosti

Dětský pokoj i ložnice jsou nejen velmi prostorné, ale díky francouzským oknům krásně prosvětlené. Francouzská okna zajišťují výjimečný výhled do zahrady a okolní krajiny, který oceníte nejen Vy, ale především Vaše malé děti, které již od prvních krůčků uvidí z oken vše, co vidíte i Vy. Rodinný dům, díky velkým oknům, působí velmi prostorným dojmem. Všudypřítomné denní světlo přispívá k pozitivní atmosféře uvnitř rodinného domu
.

Hrubá stavba
Standard
Na klíč
Cena
,- Kč
,- Kč
,- Kč
Základová deska
Konstrukce
Střešní krytina
Klempířské práce
Okna
Domovní dveře
Vnitřní betony
Elektroinstalace
Rozvody vody
Sanitární instalace
Vnitřní dveře
Schody
Sanitární předměty
Malby
Plovoucí podlahy, obklady, dlažby
Vytápění
Vnitřní příčky nenosné
Vnitřní příčky nosné

 Obrázky ve vyšším rozlišení ke stažení zde
   


Všechna práva vyhrazena V+V Construction s.r.o. 2015